$@yK0
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
$@yK0

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

PARA KASMA YÖNTEMLERİ

YazarMesaj
sayko
admin
admin
sayko

PARA KASMA YÖNTEMLERİ Empty
MesajKonu: PARA KASMA YÖNTEMLERİ   PARA KASMA YÖNTEMLERİ Icon_minitimeCuma Mayıs 15, 2009 8:00 pm

Herkes burda zaman kaybetıgını dusunuorsa hemen bu konudan cıksın.. Kendı emegi ile parasını kasıcak warsada dıkkatlı bır sekılde lutfen ebnı dınlesın...

1.abyss
her zamankı gıbı abyss gemlerden bahsedıcem... yanlız bunların yanında wormlardan cıkacak ıtemlerın satısları war bunlar sıze cazıp gelmıorsa 7. katta kı black widowları zıyaret edebılırsınız.... oyıycagınızı abysslerden shard mırage raptor gold bar silver bar kullanıslı potlar rice cake.... vb itemlerı alım daha soradan bunları satabılırsınız... genelde en cok kullanıslı yontem olarak klullanılmaktadir....
En iyi Sinif olarak: VOKER + MAGE öneriyorum

2.Blood Of Glyphodonts
cz de glyphodonts ailesinden olan MASTADON aldı yesıl yaratıki kesmenız ayrı bır yo olucaktir sizin icin:. cunku nerdeyse her kestıgınızden cıkmakta olan BLOOD of gylphodont adlı item para yapmak ıcın ideal.. soylekı itemi NPC lerden bırısıne sattıgınız zaman 25k prıemuıma uye iseniz 30 yada 35k gıbı bır oaar alıcaksınız.. ve her kestıgınızden nerdeydese cıkmak gıbı bır huyu war bu itemin...10 taneden 250k 40 tane kessesız 1m para ve kesımı cok kolay....
En iyi sinif olarak: Archer ve Worrior öneriyorum..

3.Goblin
breth tada piana viliga dakı goblın sehirlerıne gittiginizde kesecegınız goblın ailelerinden alıcagınız GOLBIN parcaları ıle goblın armoa yapablır bunlarsı satabılır paranızı saglıyabılrısınız... sadece goblın ıle kalmayıp ıcın den NPC lere satıgınız zaman ıyı sekılde para almanızı saglıyan ıtemler cıkmakta..... ufak bır not olarak belrtmem gerekırse dusuk LVL larda drop rate her zaman ıyıdır...
En iyi sinif olarak: Archer ve mage öneriyorum..

4.Mesgul insanların yaptıgı kurnaz yontemler...
baslangızda bıraz paranız olsun.. ve bır kac gununuzu maradonda gecırın.. merchantları gezın.. kurnazlık yappıp ucuz esyaları alın ÖRN:120k lık ıtemı 170k dan sız satın...bunu yaomanız ıcın pıytasayı cok ıyı takıp etmelı ve her ıtem fıyatlarını nerdeyse ezberlemenız gerekmektedir. bu gıbı kurnazlıkları yapın ve bazen noob bır ınsan bıle bır ıtemı geregınden ucuza bıle koymakta.. hıc supheye dusmeden alın ve gercek fıyatında satın.. bu bır zahmet gerektıgınden nerdeyse tum gunlerınızı maradonda gecırmek zorundaısınız.. (ben bır ara cok gecırmıstım kazandıgım ıse 26m di sadece yaptıgım kar..)

En iyi sinif olarak: Rouge ve warrior öneriorum... hem swift ve yuksek kapasıtede item ustlerınde bulundurabılıklerı ıcın

5.Kendı bossunuz kendınız kesın........
Kucuk bosslarla ise baslıyabılırsınız.... en basıt ornek HYDE Kekurikekua veya antheras... ıcelrınden herbossdan dusme ıhtımalı olan SHELL armor tada lvl 35 buyulerı ve kekurikekuadan da kekuri ring yada BELT dusurabılırsınız... bunları dusuk lvlli cogu kısı kesebılır.. bıraz kafa calıstırdıgınız zaman herseyı elde edebılrısınız......
En iyi sinif olarak: her karakter....

PARA KASMA YÖNTEMLERİ
1 sayfadaki 1 sayfası